Обмін досвідом

Дата: 29-03-2024, 16:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках пілотного проєкту Міністерства освіти і науки України з утворення та функціонування центрів підтримки студентів  в університетах України, 28 березня 2024 року координатор центру підтримки студентів ЗУНУ Наталія Яблонська відвідала Український католицький університет для обміну досвідом та налагодження співпраці з деканатом студентського життя. Під час зустрічі Іванна Могиляк, керівниця деканату студентського життя, разом із заступником декана Дмитром Наконечним та керівницею проєктів та програм Мартою Гулою поділилися своїми напрацюваннями у розвитку сектору супроводу здобувачів вищої освіти з особливими освітніми потребами. Важливою частиною зустрічі була екскурсія кампусом  університету. Представниця ЗУНУ відвідала колегіум та кімнати, які облаштовані для студентів із особливими освітніми потребами. Щиро дякуємо нашим колегам за цінні поради, досвід для співпраці у майбутньому. Спільними зусиллями сформуємо безбар’єрне середовище.