» » Допоможімо родині загиблого Героя!

Допоможімо родині загиблого Героя!

Дата: 12-03-2024, 15:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Звертаємося до усіх небайдужих багатотисячної родини Західноукраїнського національного університету й тих, хто хоче допомогти родині молодшого лейтенанта Тришкалюка Сергія Ростиславовича, який загинув 1 березня 2024 року під час виконання бойового завдання на Сумщині.

Він був випускником факультету комп’ютерних інформаційних технологій (гр. ІПЗм-21) Західноукраїнського національного університету.

Він воював у лавах Сил спеціальних операцій ЗСУ, був командиром групи спеціального призначення.
У 30-річного Героя залишилися двоє дітей та вагітна дружина. Наша допомога дуже потрібна родині у цей скрутний час. Не будьмо байдужими! Наші благодійні пожертви – це найменше, що ми можемо віддати в знак подяки за життя.
Допомогти сім’ї Героя можна перерахувавши кошти на картку бабусі – Савчук Любові Василівни: 5168 7450 1793 7506.
Висловлюємо співчуття рідним та близьким Захисника. Вічна та світла пам'ять!