» » Всесвітня тиха акція «Ангели пам’яті»

Всесвітня тиха акція «Ангели пам’яті»

Дата: 20-02-2024, 16:56 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У класичному університеті Тернополя відбулася Всесвітня тиха акція «Ангели Пам'яті». Професорсько-викладацький колектив, студенти, працівники Західноукраїнського національного університету вшанували Героїв Небесної Сотні, які боролися за незалежну, міцну, демократичну державу, європейське майбутнє України.

Події лютого 2014 року стали трагічними й доленосними сторінками в історії нашої країни. Упродовж трьох днів було убито більше ста кращих синів і дочок України. Люди гинули від жорстокості,  побиття, куль, катування. Надто важко було усвідомити розумом і серцем, що той, з ким ти щойно спокійно розмовляв і ділився горнятком чаю, тепер лежить перед тобою, стікаючи кров'ю.

Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих Героїв, передаючи з рук в руки палаючу свічу пам’яті, серед яких є випускник та працівник класичного університету Тернополя Тарас Слободян, наші земляки – студенти Тернопільського кооперативу фахового коледжу Назар Войтович, Устим Голоднюк, Олександр Капінос, Василь Мойсей, Ігор Костенко.

Глибоку вдячність і шану передали ведучі заходу Ілона Дядьо та Дмитро Худик матері Героя Небесної Сотні Тараса Слободяна – Марії Слободян, яка долучилася до акції.

Заступниця в.о. директора ННІМВ ім. Б.Д. Гаврилишина Віталіна Куриляк поділилася спогадами, адже колись працювала із Тарасом Слободяном.

Студенти університету поклали квіти до меморіальної дошки Героя.

Пісню «Небесна Сотня України» виконала Ірина Шегеда, поезію «А сотню вже зустріли небеса» прочитала Христина Машталір, учасники творчих колективів університету.

Викладацький колектив та студентство взяли участь у Всесвітній тихій акції «Ангели пам’яті» та розвісили паперових ангелів на липовій алеї університету.

Будьмо єдиними у цей важливий, сповнений випробовуваннями час,  гідними продовжувачами добрих та великих справ Героїв Небесної Сотні.

Слава Україні! Героям слава!