» » Зустріч із керуючою Тернопільським відділенням БВ №10019/07 АТ «Ощадбанк» Іриною Ясінською

Дата: 12-02-2024, 11:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП «Фінанси» у межах дуальної освіти зустрілися із керуючою Тернопільським відділенням БВ №10019/07 АТ «Ощадбанк» Іриною Ясінською. Вона ознайомила студентів із новими банківськими послугами, які є популярними серед багатьох клієнтів банку, розповіла про державну фінансову підтримку внутрішньо переміщених осіб та осіб, які втратили житло через бойові дії, запропонувала молоді скористатися вигідними кредитними програмами на придбання житла чи автомобіля.

Багато запитань та жваве обговорення викликала у студентів інформація про державну грантову програму підтримки підприємницької діяльності чи започаткування власного бізнесу.  Розповіддю про свій життєвий шлях та кар’єрне зростання пані Ірина мотивувала молодь до активної професійної діяльності в майбутньому.

Дякуємо Ірині Ясінській за фахові поради та співпрацю, що сприяє удосконаленню практичної складової освітнього процесу.