» » Подяка колективу Західноукраїнського національного університету

Подяка колективу Західноукраїнського національного університету

Дата: 15-01-2024, 18:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Закарпатській області Надія Конджарія надіслала подяку колективу та ректору класичного університету Тернополя за організацію та проведення серії курсів підвищення кваліфікації державних службовців органів Казначейства Закарпатської області у 2023 році на базі Західноукраїнського національного університету.

«Ваша професійна діяльність - це приклад самовідданого служіння обраній справі, активної життєвої позиції, безмежної працьовитості, професіоналізму і компетентності. Ваша праця крок за кроком закладає фундамент оновленого сприйняття нашого сьогодення, спонукає бути досконалими, конкурентними, формуючи принцип, що час не любить коли його витрачають даремно. Бажаємо команді Західноукраїнського національного університету творчих успіхів, благополуччя та нових досягнень», - зазначено у подяці.

Дякуємо Головному управлінню Державної казначейської служби України у Закарпатській області за співпрацю!