» » Zoom-сесія із Петром Крайніком - менеджером напряму Жан Моне

Zoom-сесія із Петром Крайніком - менеджером напряму Жан Моне

Дата: 9-01-2024, 15:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У залі засідань ректорату відбулася Zoom-сесія для робочих груп та зацікавлених осіб Західноукраїнського національного університету, які беруть участь у подачі проєктних заявок за напрямом Жан Моне у межах програми Еразмус+.

Проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Уляна Коруц зазначила: «Участь у напрямі Жан Моне дасть змогу викладачам та науковцям активно інтегруватися в європейське освітнє середовище, розвивати свої компетенції та навички, а також сприяти обміну знаннями та культурними цінностями».

Під час зустрічі менеджер напряму Жан Моне – Петро Крайнік розповів професорсько-викладацькому колективу та працівникам класичного університету Тернополя про можливості у межах проєктів Жан Моне: модулі, кафедри, центри досконалості, технічні деталі заповнення аплікаційного пакету, аспекти актуальності, значущості та соціального впливу майбутнього проєкту, фінансовий менеджмент.

Учасники сесії обговорили із спікером кроки підготовки й подачі проєктних заявок, рекомендації та вимоги.