» » Друге місце на чемпіонаті Східноєвропейської волейбольної зональної асоціації

Друге місце на чемпіонаті Східноєвропейської волейбольної зональної асоціації

Дата: 9-01-2024, 12:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студентка ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ» Марія Риболовлєва у складі Молодіжної збірної України (U20) взяла участь у чемпіонаті Східноєвропейської волейбольної зональної асоціації. За результатами змагань спортсменка посіла 2 місце.

Турнір пройшов у місті Шяуляй, Литва. Українські волейболістки здобули чотири перемоги у п’яти матчах, програвши лише збірній Польщі (0:3), яка у підсумку стала переможцем цьогорічної СЄВЗИ.

Наші дівчата поборяться за вихід на континентальну першість у відбірному турнірі.

Вітаємо нашу студентку із спортивним досягненням. Бажаємо нових перемог та віри у власні сили!