» » ЗУНУ – співорганізатор економічної конференції «New Paradigmes in the Economy»

ЗУНУ – співорганізатор економічної конференції «New Paradigmes in the Economy»

Дата: 8-01-2024, 17:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри економіки та економічної теорії ФЕУ Західноукраїнського національного університету запрошує дослідників взяти участь у 12-й Міжнародній науково-практичній конференції «New Paradigmes in the Economy: Connectivity, Innovation and Sustainability» (https://conference.oikosinstitut.org), яка відбудеться 31 травня 2024 р. у м.Белград, Республіка Сербія.

Виступи із доповідями плануються в онлайн та офлайн форматі. Головним спікером від ЗУНУ виступить д.е.н., проф., завідувач кафедри економіки та економічної теорії Віктор Козюк. За результатами конференції планується публікація статей у науковому журналі «ECONOMICS – Innovative and Economic Research Journal», включеному у науковометричну базу Scopus.

За додатковою інформацією звертатися до д.е.н., проф. Олександра Длугопольського (dlugopolsky77@gmail.com).