» » Студмістечко привітало колектив ЗУНУ із Різдвом Христовим!

Студмістечко привітало колектив ЗУНУ із Різдвом Христовим!

Дата: 27-12-2023, 17:14 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Доброю традицією українського народу є прославлення народження Спасителя у дзвінких колядках та щирих віншуваннях.
Колектив студентського містечка завітав до закладу вищої освіти, щоб привітати адміністрацію, викладачів, працівників Західноукраїнського національного університету із Різдвом Христовим.
Ректор класичного університету Тернополя Оксана Десятнюк, подякувавши молоді за приємний візит, побажала щастя та здійснення найзаповітніших мрій і бажань.
«Ми вдруге зустрічаємо Різдво у час повномасштабної війни росії проти України, підносимо особливі молитви до Ісуса, щоб він захистив нашу державу, наших людей, наших дітей. Вірмо у силу Господню, відроджуймо у наших серцях світло!» - сказала Оксана Миронівна.
Христос народився!
Слава Україні!