» » І Всеукраїнська науково-практична конференція «Експертна оцінка землі та нерухомого майна: від теорії до практики»

Дата: 30-11-2023, 15:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри експертизи та землевпорядкування навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету запрошує студентів, аспірантів, професорсько-викладацький колектив ЗУНУ, практиків, науковців провідних зво України взяти участь І Всеукраїнській науково-практичній конференції «Експертна оцінка землі та нерухомого майна: від теорії до практики», яка відбудеться 5 грудня об 11:00 год.

Науковий захід присвячений Всесвітньому дню ґрунтів проголошеному Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН і пройде онлайн на платформі ZOOM.

Проблематика конференції пов’язана із землекористуванням та землеустроєм як інструментами сталого розвитку територій, з ринком землі, експертною оцінкою землі та нерухомого майна, захистом ґрунтів та особливостям землекористування у воєнний період.

У конференції можуть взяти участь студенти, аспіранти, професорсько-викладацький колектив ЗУНУ, практики, науковці провідних зво України.

За результатами роботи конференції будуть опубліковані тези доповідей учасників.

Зустріч відбудеться на платформі ZOOM.

Passcode: rN1QtE

_1.pdf