» » ІІІ Міжнародні наукові читання імені Богдана Гаврилишина

ІІІ Міжнародні наукові читання імені Богдана Гаврилишина

Дата: 14-11-2023, 16:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З нагоди 35-річного ювілею навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету запрошуємо школярів, студентів та науковців взяти участь у ІІІ Міжнародних наукових читаннях імені Богдана Гаврилишина, які відбудуться 29 листопада 2023 року.

Організатором заходу є кафедра міжнародних відносин та дипломатії,  партнером - Фонд Родини Богдана Гаврилишина.

У межах читань для школярів і студентів проводиться науковий конкурс есе «Відповідальність - цінність, що змінює світ». Метою конкурсу є просування візіонерських та філософських ідей видатного українця зі світовим ім'ям – Богдана Гаврилишина,  популяризація та поширення цінностей Декларації відповідальності людини,   підтримка і розвиток наукових та освітніх ініціатив серед молоді.

Запрошуємо школярів, студентів та освітян до наукової співпраці!

_konkurs_ese_dlja_shklnoyi_ta_studentskoyi_molod.pdf
Завантажити Переглянути онлайн