» » Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Новітня парадигма сучасної лінгвістики, іншомовної комунікації та методики»

Дата: 7-11-2023, 16:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кафедра іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету організувала Всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Новітня парадигма сучасної лінгвістики, іншомовної комунікації та методики».

На пленарному засіданні виступили проректор з наукової роботи Микола Дивак, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Уляна Коруц, в.о. директора ННІМВ ім. Б.Д. Гаврилишина Максим Живко, директор міжнародного центру культури та розвитку Ольга Царик, завідувач кафедри іноземної філології та перекладу навчально-наукового інституту економіки і менеджменту, президент громадської організації «Асоціація вчителів англійської мови «TESOL-Україна»  Олена Ільєнко, а також начальник міжнародного відділу Педагогічної вищої школи Відня, координатор Еразмус+ Томас Бауер, професор кафедри германістики Університету Бремен та Університету Гамбург (Німеччина) Латіф Дурланік, магістр Естер Дрекслер.

Захід модерувала кандидат філологічних наук, доцент Світлана Рибачок Світлана Рибачок. Світлана Михайлівна окреслила основні аспекти роботи конференції: характерні нові настановчо-пізнавальні параметри: експансія до інших наук,  антропоцентризм, функціоналізм та когнітивізм у вивченні мовних явищ, пояснювальний характер тлумачення мовних феноменів, аксіологічність, прагматизм; зміни пріоритетів дослідницької уваги, наукові проблеми; міжкультурна комунікація як ключовий фактор у реалізації міжнародних проєктів; можливості професійного розвитку викладачів англійської мови.

Роботу наукового заходу було продовжено у секційних засіданнях.

Дякуємо іноземним партнерам, освітянам та усім учасникам за плідну роботу й цікаві думки під час Всеукраїнської науково-практичної конференції!