» » Навчайся у Дортмундському університеті прикладних наук і мистецтв у рамках програми за програмою “DAAD Uk4DigiTrans”

Дата: 26-10-2023, 17:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Можливості навчання в Дортмундському університеті прикладних наук і мистецтв (Німеччина) у рамках програми “DAAD Uk4DigiTrans”

Дортмундський університет прикладних наук і мистецтв  (Fachhochschule Dortmund) пропонує студентам ЗУНУ усіх спеціальностей  взяти участь у  відборі на безкоштовне навчання в магістратурі та аспірантурі з отриманням стипендії. Мінімальна тривалість мобільності для аспірантів - 2 місяці та для студентів, котрі навчаються за освітнім ступенем «Магістр», від 5 місяців. Навчання здійснюється англійською мовою.

Усім охочим необхідно подати пакет документів у відділ міжнародних зв’язків (1 корпус ЗУНУ, кабінет 1222) до 14:00 год 30 жовтня 2023 року.

Перелік документів:

копія диплома бакалавра та додатка (для магістрів);

копія диплома магістра та додатка (для аспірантів);

довідка про навчання;

за наявності сертифікат про знання іноземної мови (англійської або німецької);

копія першої сторінки закордонного паспорта;

СV, мотиваційний лист (англійською мовою).