» » Семестрове навчання у Повіслянському університеті у межах програми Erasmus+

Семестрове навчання у Повіслянському університеті у межах програми Erasmus+

Дата: 12-10-2023, 15:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти 2, 3 курсів, які навчаються за спеціальностями «Бізнес-адміністрування», «Економіка», «Менеджмент», «Фінанси», «Бухгалтерський облік»! Відділ міжнародних зв'язків Західноукраїнського національного університету інформує, що ви можете взяти участь у конкурсному відборі на семестрове навчання в Повіслянському університеті (PSW) (Республіка Польща).

Фінансування відрядження відбувається у межах програми Erasmus+.

Академічний календар: літній (весняний) семестр: з 1 березня 2024 р. до 30 червня 2024 р. (орієнтаційний тиждень у PSW з 26 лютого 2024 р. до 1 березня 2024 р).

Детально ознайомитися зі списком дисциплін можна за посиланням: https://powislanska.edu.pl/wp-content/uploads/2023/04/Course-catalog-Economics-BA-23-24.pdf

PSW пропонує навчання за обміном виключно польською або англійською мовами. Навчання польською мовою необхідно узгодити заздалегідь та підтвердити знання польської мови на рівні В2 (сертифікат). Для навчання за обміном англійською мовою PSW не вимагає мовного сертифікату від студентів, які приїжджають з університетів-партнерів.

Повіслянський університет не забезпечує проживання студентів в гуртожитках.

Усі охочі повинні подати пакет документів у відділ міжнародних зв’язків (1 корпус ЗУНУ, кабінет 1222).

Дедлайн: до 10 листопада 2023 року.

Пакет документів:

-        мотиваційний лист (англійською/польською мовою);

-        довідка успішності;

-        копія першої сторінки закордонного паспорта;

-        мовні сертифікати (за наявності).