» » Випускниця Школи польського та європейського права пройшла стажування у юридичній канцелярії Варшави

Дата: 22-09-2023, 12:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студентка юридичного факультету Західноукраїнського національного університету Вікторія Ліптуга за результатами навчання у Школі польського та європейського права мала можливість пройти стажування в одній із провідних юридичних канцелярій Варшави - Olesiński i Wspólnicy.

Вікторія зазначила: «Стажування тривало місяць, і за цей час я перейняла досвід у висококваліфікованих правників. Окрім здобуття навичок роботи з процесуальними документами та нормативними актами Польщі, стажування дало можливість детальніше вивчити польське право та його практичну реалізацію. Переконана, що здобутті знання неодмінно знадобляться мені у майбутньому та будуть застосовані мною в українському праві».

Також Вікторія  знайомилася із новими людьми, працювала у колективі досвідчених фахівців.

Стажування – можливість професійної реалізації!