» » Зустріч із адміністрацією Університету WSEI

Зустріч із адміністрацією Університету WSEI

Дата: 21-09-2023, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 19-20 вересня 2023 року д.е.н., проф. Олександр Длугопольський провів зустріч з адміністрацією Університету WSEI у Любліні:  ректором, проф. Andrzej Cwynar, проректором з науки та міжнародного співробітництва, проф. Tomasz Wołowiec та проректором з розвитку та стратегії, проф. Sylwester Bogacki.

У ході зустрічі були окреслені напрями інституційної співпраці між ЗУНУ та WSEI, обговорено проведення спільних наукових досліджень з публікацією їх результатів, організацію семінарів та конференцій, отримання фінансування у межах міжнародних проєктів. Результатом візиту стане підписання офіційного договору про співпрацю між Університетом WSEI (м. Люблін) та ЗУНУ (м. Тернопіль).

Також 20 вересня 2023 року Олександр Володимирович взяв участь у навчанні у галузі патентів на базі Університету WSEI. Навчання проводив експерт та патентний повірений Maciej Nowicki, який ознайомив учасників з особливостями патентування у сфері соціальних та поведінкових наук.