Yalta European Strategy Annual Meeting 2023

Дата: 20-09-2023, 14:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

8-9 вересня у Києві зібралося більше 500 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських активістів та експертів із двадцяти девʼяти країн світу на Yalta European Strategy Annual Meeting 2023.  The Future Is Being Decided In Ukraine/ Майбутнє вирішується в Україні — саме ця теза була головною темою цьогорічної конференції, у якій взяв участь студент юридичного факультету Західноукраїнського національного університету Артем Карапетян.

Два дні палких панельних дискусій, під час яких говорили про війну, перемогу, інтеграцію України в ЄС і НАТО, майбутнє України і загалом всього світу.

Артем також долучився до форуму молодих лідерів, у ролі “young leader”. Упродовж заходу учасники дискутували із лідерами світових думок, зокрема серед спікерів були представлені:

• Тімоті Снайдер — історик, професор Єльського університету;
  • Борис Джонсон — колишній премʼєр-міністр Великої Британії;
  • Радослав Сікорскі — депутат Європарламенту;
  • Стівен Сакур — ведучий програми «HARDtalk» на BBC, журналіст;
  • Майкл Макфол — колишній посол США в росії, викладач у Стенфорді;
  • Ніл Фергюсон — професор історії Гуверівського інституту Стенфордського університету;
  • Мануель Вальс — колишній премʼєрміністр Франції;
  • Джиліан Тетт – голова редакційної ради «Financial Times»;
  • Френсіс Фукуяма – професор Стенфордського університету та інші.