» » Конкурсний відбір на семестрове навчання у ІІ семестрі 2023-24н.р. в Університеті прикладних наук ІНХОЛЛАНД

Дата: 15-09-2023, 16:07 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо студентів економічних спеціальностей, які навчаються за програмами, орієнтованими на міжнародну економічну діяльність, до участі у конкурсному відборі на семестрове навчання у ІІ семестрі 2023-24н.р. в Університеті прикладних наук ІНХОЛЛАНД (Королівство Нідерланди).

Конкурс організований у межахреалізації проекту академічної мобільності ERASMUS+ KA107.

Усі необхідні документи просимо подати онлайн до 14.00 год. 27 вересня 2023 року (перелік документів і додаткова інформація знаходяться тут  завантажити
Завантажити Переглянути онлайн

).

Документи (скановані копії) подаються в електронному вигляді за адресою mev@wunu.edu.ua (у темі повідомлення вказати тема участь у конкурсному відборі на семестрове навчання).

Детальну інформацію можна отримати у працівників кафедри міжнародних економічних відносин (а. 1412, корпус № 1, тел.47-50-75).

Про час роботи відбіркової комісії буде повідомлено додатково.