» » Семестрове навчання в Університеті Норд!

Семестрове навчання в Університеті Норд!

Дата: 13-09-2023, 10:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах проєкту Еразмус+ оголошується конкурсний відбір студентів Західноукраїнського національного університету на семестрове навчання у другому семестрі 2023/2024 навчального року в Університеті Норд (Королівство Норвегія).

До участі в конкурсі запрошуються студенти, які навчаються за ОС «Магістр» (1 курс).

Університет Норд надає 3 місця для студентів-дівчат, які зможуть фізично прибути у Норвегію та 3 місця для студентів-чоловіків, які будуть навчатися онлайн.

Усі охочі повинні подати пакет документів у відділ міжнародних зв’язків (1 корпус ЗУНУ, кабінет 1222) до 14 вересня 2023року 13:00 год.

Документи:

• анкета учасника конкурсного відбору (завантажити форму за посиланням : https://forms.gle/3mUTBwK5biN3RxxX8 );
  • мотиваційний лист (англійською мовою);
  • копія диплому ОС «Бакалавр»;
  • копія першої сторінки закордонного паспорта;
  • мовні сертифікати (за наявності);

Однією з вимог до претендентів є володіння англійською мовою на рівні В2.