» » Інтенсивні курси з вивчення англійської та німецької мов для школярів, студентів та усіх охочих!

Інтенсивні курси з вивчення англійської та німецької мов для школярів, студентів та усіх охочих!

Дата: 12-09-2023, 10:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

 Навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов ННІНОТ Західноукраїнського національного університету оголошує набір слухачів: школярів, студентів та усіх охочих на інтенсивні курси з вивчення  англійської та німецької мов (рівень А1(початковий) – рівень В2 (просунутий/ мінімальний для навчання на програмах бакалаврату у закладах вищої освіти Західної Європи або офіційного працевлаштування закордоном)).

Організація навчання у центрі іноземних мов ЗУНУ відбуватиметься за попереднім тестуванням майбутніх слухачів та формуванням однорівневих груп (8-10 осіб) за шкалою Ради Європи.

Після успішного завершення курсів слухачі отримають відповідні сертифікати про рівень володіння іноземною мовою згідно з Європейськими рекомендаціями з мовної освіти.

Усі охочі можуть надіслати до 09 жовтня 2023 року на електронну адресу центру іноземних мов ЗУНУ (centrinozmov@wunu.edu.ua) такі дані:

- прізвище, ім’я, по батькові;

- сфера діяльності (учень, студент або працівник);

- іноземна мова, яку обираєте;

- е-mail;

- мобільний телефон.

За додатковою інформацією звертатися у навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов ЗУНУ за адресою: Майдан Перемоги, 3 (ІІІ корпус , каб. 3303), тел.: (0352) 47-50-50*13-148 або 067-708-73-29; e-mail: centrinozmov@wunu.edu.ua