» » Міжнародна літня школа «Technological and Economical Aspects of Climate Change Adaptation»

Дата: 7-07-2023, 15:53 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах реалізації проєкту “Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату”/CLIMAN 619119-EPP-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP (програма Еразмус+), до консорціуму якого входить Західноукраїнський національний університет, 13-27 серпня 2023 р. відбудеться міжнародна літня школа «Technological and Economical Aspects of Climate Change Adaptation» на базі Національного університету «Львівська політехніка». Запрошуємо студентів ЗУНУ спеціальностей «Агрономія» та «Екологічна безпека та охорона навколишнього середовища», які цікавляться заходами з попередження, пом’якшення та адаптації до зміни клімату, а також впливом зміни клімату на сільське господарство, долучитись до навчання у літній школі.
Усім охочим взяти участь в літній школі необхідно до 11 липня 2023 р. підготувати резюме англійською мовою та звернутися у відділ міжнародних зв’язків ЗУНУ для отримання детальної інформації (1 корпус ЗУНУ, кабінет 1222).