» » Буткемп «International Cooperation in Entrepreneurship for Sustainable Development»

Дата: 24-07-2023, 11:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо студентів та молодих дослідників Західноукраїнського національного університету, які зацікавлені у розвитку навичок міжнародної співпраці у сфері інновацій та стартапів, взяти участь у 4-денному буткемпі «International Cooperation in Entrepreneurship for Sustainable Development».

Програма буткемпу передбачає лекції, воркшопи, дискусії, обмін досвідом, що допоможе пройти нелегкий шлях від новачка до професіонала у створенні стартапів. Окрім того, учасникам буткемпу буде надана унікальна можливість долучитися до XII міжнародного фестивалю інноваційних проєктів “Sikorsky Сhallenge 2023”, який відбудеться у жовтні 2023 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Учасники буткемпу:

• візьмуть участь у дискусійних панелях проєкту RESCUU;
  • відвідають тренінги з підготовки презентаційних матеріалів для власних проєктів;
  • зможуть розмістити презентаційні матеріали проєктів на онлайн-платформі ‘Sikorsky Challenge’ для ознайомлення з ними міжнародної спільноти та оцінювання членами міжнародного журі XII Конкурсу інноваційних стартап проєктів ‘Sikorsky Challenge’ 2023;
  • матимуть нагоду виступити з презентацією своїх проєктів перед інвесторами та міжнародним журі;
  • отримають реальний шанс на фінансову підтримку своїх проєктів від інвесторів та спонсорів фестивалю та укладання угод про співпрацю із зацікавленими організаціями.

Головні напрями фестивалю «Sikorsky Challenge 2023»

• оборона і безпека: оборонно-промисловий комплекс;
  • інформаційні технології, кібербезпека;
  • промисловий Хайтек. Авіація і космос;
  • цивільна і військова інфраструктура;
  • екологічна і енергетична безпека;
  • біомедична інженерія і здоров’я людини;
  • аграрна інженерія і продовольча безпека;
  • транспорт і логістика.

Важливо, що умовою участі інноваційних стартап проєктів учасників буткемпу у XII конкурсі ‘Sikorsky Challenge 2023’ є відповідність цим напрямам.

Участь у буткемпі - це можливість якісно доопрацювати ваші інноваційні проєкти і представити їх на відомому інноваційному майданчику країни, познайомитися з інноваційною спільнотою Sikorsky Challenge та знайти партнерів для майбутньої співпраці. Все це разом з вашими знаннями та навичками в реалізації міжнародних проєктів допоможе успішному старту вашої професійної та підприємницької діяльності!

Якщо вас зацікавила можливість участі у цьому заході, то переходьте за посиланням: https://forms.gle/1qTfxUDbgXJf6ADTA