» » Навчання у Латвії за програмою обміну Erasmus+

Навчання у Латвії за програмою обміну Erasmus+

Дата: 19-06-2023, 15:24 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студентка освітньої програми «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету Катерина Вивюрка – учасниця програми обміну Еразмус+ ділиться враженнями про насичене студентське життя у Латвії: «Навчальний рік за програмою Erasmus+ у Hotel School Riga (Рига) – це час викликів, можливостей  та нових звершень. В університеті викладають двома мовами: латиською та англійською. У нас були лекції, практичні заняття та сесія наприкінці семестру. Я вдосконалювала свої знання з англійської мови, вивчала різні дисципліни, обмінювалася думками із міжнародною молоддю, переймала досвід від фахівців,  була невід’ємною частиною університетської спільноти!»