» » Антимонопольний комітет України запорошує студентів та випускників ЗУНУ на роботу

Дата: 8-06-2023, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Антимонопольний комітет України запрошує молодих фахівців Західноукраїнського національного університету на роботу.

Комітет – це державний орган із спеціальним статусом, метою якого є забезпечення державного захисту конкуренції у підприємницькій діяльності та у сфері публічних закупівель.

Основні завдання - участь у формуванні та реалізації конкурентної політики України:

- здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції, запобігання, виявлення і припинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції;

- контроль за концентрацією та узгодженими діями субʼєктів господарювання;

- сприяння розвитку добросовісної конкуренції;

- методичне забезпечення застосування законодавства про захист економічної конкуренції;

- здійснення контролю щодо створення конкурентного середовища та захисту конкуренції у сфері публічних закупівель;

- проведення моніторингу державної допомоги субʼєктам господарювання та здійснення контролю за допустимістю такої допомоги для конкуренції.

Реалізація Комітетом зазначених завдань с можливою лише за умови залучення вмотивованих спеціалістів, здатних професійно виконувати свої посадові обовʼязки.

У системі органів комітету наявна певна кількість вакантних посад, що дає змогу залучити до державної служби молодих спеціалістів, які мають базову вищу освіту або є здобувачами вищої освіти ступеню «Магістр» за спеціальностями «Право», «Економіка» тощо.

Вакансії у комітеті на посади державної служби категорії «В» - головних та провідних фахівців, зокрема у:

• департаменті з питань оскаржень рішень у сфері публічних закупівель;
  • департаменті досліджень і розслідувань ринків паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства;
  • департаменті досліджень розслідувань ринків виробничої фармацевтики та рітейлу;
  • департаменті досліджень і розслідувань ринків невиробничої сфери;
  • управлінні розслідувань недобросовісної конкуренції;
  • департаменті моніторингу і контролю державної допомоги;
  • відділах досліджень і розслідувань міжобласних територіальних відділень комітету, які здійснюють повноваження у різних регіонах України.

Робота дасть змогу студентам магістратури та випускникам ЗУНУ набути унікальний досвід у сфері захисту конкуренції, проходити додаткове стажування та підвищувати кваліфікацію за кордоном.

Кандидатам потрібно надіслати резюме у довільній формі на електронну адресу: kolbun@amcu.gov.ua

Контакти для спілкування: 044 251-62-24, 044 251-62-26.

amku.pdf
Завантажити Переглянути онлайн