» » Запрошуємо студентів ЗУНУ взяти участь в Антикорупційному кемпі

Запрошуємо студентів ЗУНУ взяти участь в Антикорупційному кемпі

Дата: 8-06-2023, 14:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Антикорупційний кемп — це унікальний офлайн-проєкт для активної молоді, яка прагне здійснити позитивні зміни в Україні!

Запрошуємо студентів-правників 3-4 курсів бакалаврату та магістратури Західноукраїнського національного університету подати заявки й прокачати свої антикорупційні скіли.

На вас чекають п’ять днів повного занурення у світ антикорупції, тренінги та майстер-класи від досвідчених фахівців, неформальна атмосфера та відсутність будь-яких бар’єрів у спілкуванні.

До Антикорупційного кемпу потраплять 40 студентів і студенток. Буде сформовано рейтинг кандидатів на основі оцінки мотиваційних есе, а також із урахуванням збалансованого регіонального представництва та гендерного розподілу.

Реєстраційна анкета за посиланням: https://forms.gle/gDD5ADHpivwmsZ3q7

Важливі дати:

5 - 15 червня — прийом заявок;

16 - 23 червня — відбір учасників та учасниць;

3 - 7 липня — навчання в АК кемпі.

Звернути гори та побороти корупцію ми зможемо лише разом!

Антикорупційний кемп організовують Національне антикорупційне бюро України, Асоціація юридичних клінік України та Фундація інституційного розвитку за сприяння Програми розвитку ООН в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.