Стажування у Словаччині

Дата: 7-06-2023, 15:14 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти Західноукраїнського національного університету! Раді повідомити, що продовжується набір на програму стажування Erasmus+ у Словаччині.

Це крута можливість взяти участь у стажуванні у відомих міжнародних компаніях у Братиславі, починаючи з червня 2023 року. Завдяки широкому спектру доступних сферн: маркетинг, фінанси, бізнес, обслуговування клієнтів, аналітику та багато іншого, стажери матимуть змогу працювати над проєктами разом із досвідченими професіоналами у відомих організаціях або стартапах.

Основні деталі програми:

Дата початку стажування: червень - вересень 2023 року.

Тривалість стажування: мінімум 5 місяців (з можливістю продовження).

Місце проведення: Братислава.

Ключові моменти:

• - професійне стажування на повний робочий день, адаптоване до вашої спеціалізації;
  • - безкоштовне проживання (окрема кімната у спільній квартирі)
  • - страхове покриття;
  • - транспортні витрати на проїзд до Словаччини;
  • - зустріч з автовокзалу, залізничного вокзалу після прибуття;
  • - регулярні поїздки та соціальні заходи з іншими стажерами програми;
  • - практична підтримка та керівництво, що надається нашою командою протягом усього стажування

Важливо зазначити, що ця програма є безкоштовною для студентів та університетів!

Вимоги до кандидатів:

• - студенти останнього курсу бакалаврату чи магістратури або нещодавні випускники;
  • - вільне володіння англійською мовою (рівень B2-C1);
  • - можливість приїхати до Словаччини до липня для проходження мінімум 5-місячного стажування на повний робочий день.

Як подати заявку?

Щоб приєднатися до програми, подайте свою заявку якомога швидше через онлайн-форму, яку ви зможете знайти за посиланням разом із детальною інформацією про цю можливість: https://www.placementslovakia.com/news/490-new-turn-of-our-internship-program-for-ukrainian-students

Дедлайн подачі заявок: 11 червня 2023 року.

Процес відбору включає первинну співбесіду, за якою слідує друга співбесіда, організована в компанії.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся у відділ міжнародних зв’язків ЗУНУ.