» » Участь у стипендіальній програмі Полонійної академії в Ченстохові

Участь у стипендіальній програмі Полонійної академії в Ченстохові

Дата: 2-06-2023, 14:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Полонійна академія в Ченстохові (Республіка Польща) запрошує студентів Західноукраїнського національного університету взяти участь у стипендіальній програмі.

Програма розроблена для студентів-магістрів, які бажають продовжити міждисциплінарні дослідження у галузі бізнес-адміністрування. У вас буде змога не лише навчатися, але і пізнати культуру Польщі та познайомитися із новими людьми.

Тривалість програми 10 місяців: з 01.10.2023 по 31.07.2024.

У 1 семестрі студенти зможуть відвідувати заняття, у 2 семестрі відбудеться стажування студентів.

Навчання фінансується за рахунок стипендії. Розмір стипендії складається з щомісячної суми 600 євро для кожного студента та 800 євро – витрати на проїзд, тож загалом 6800 євро на студента.

Це стипендійна програма, тому студент обов’язково має на момент подачі заявки навчатися на бакалавраті (4 курс, за умови, що він продовжить навчання у магістратурі ЗУНУ) або в магістратурі ЗУНУ за спеціальністю «Менеджмен» або за суміжними спеціальностями.

Усім охочим необхідно подати пакет документів у відділ міжнародних зв’язків (1 корпус ЗУНУ, кабінет 1222) до 14:00 год 23 червня 2023 року.

Пакет документів:

• довідка успішності;
  • копія першої сторінки закордонного паспорта;

Також однією із вимог до претендентів є володіння англійською мовою на рівні В2.