» » Літня школа 2023 «Демократія та Європа»

Літня школа 2023 «Демократія та Європа»

Дата: 1-06-2023, 15:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Університет Мейсенських прикладних наук та Центр безперервної освіти (HSF Meißen) запрошує студентів Західноукраїнського національного університету взяти участь у Літній школі 2023 «Демократія та Європа» - це крута можливість набути нові знання, навички та перейняти досвід у висококваліфікованих фахівців.

Навчання триває з 21 серпня по 26 серпня 2023 р. у Мейсенському університеті прикладних наук (FH) та центрі безперервної освіти (HSF Meißen), Мейсен, Німеччина.

Під час Літньої школи у вас буде змога відвідувати лекції та воркшопи, взяти участь в екскурсіях до Бауцену, Кенігштайну, Дрездена з оглядом міста, побувати у виставковому залі Панометра, Саксонській державній канцелярії, оперному театрі Земпер.

Робоча мова: німецька

Умови:

• Володіння німецькою мовою на рівні B1-B2, та англійською мовою на рівні B1-B2
  • Заповнення заявки на участь у Літній школі за посиланням: https://forms.gle/qXyDTrD5PSbWyubt5

• Пройти відбір, який відбудеться 8 червня 2023 року о 12:00 год у залі електронних ресурсів ЗУНУ.

Якщо ви цікавитеся демократією та сучасною Європою, тоді заповніть заявку на участь у Літній школі, залишіть свої контактні дані і опишіть свою мотивацію.

Дедлайн подачі заявки - 7 червня 2023 року (включно).