» » Тиждень міжнародної мобільності у межах програми Erasmus +

Тиждень міжнародної мобільності у межах програми Erasmus +

Дата: 29-05-2023, 16:48 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Науковці Західноукраїнського національного університету стали учасниками Тижня міжнародної мобільності у межах програми Erasmus +, у м.Любляна, Словенія.

Серед учасників були учені закладів вищої освіти із 13 партнерських організацій 9 країн: України, Албанії, Бутану (Тібет), Об’єднаних Арабських Еміратів, Сербії, Хорватії, Румунії, Словенії, Чорногорії.

Класичний університет Тернополя представляли д.е.н., професорка, завідувачка кафедри міжнародної економіки ННІМВ ім. Б.Д. Гаврилишина Ірина Зварич, к.е.н., доцентка ННІМВ ім. Б.Д. Гаврилишина Марина Нагара, к.і.н., доцентка СГФ Олена Стефанишин, к.е.н., доцент ННІМВ ім. Б.Д. Гаврилишина Володимир Мазур.

Представники кожного зво-партнера підготували презентацію про свій виш. Марина Нагара зосередила увагу на міжнародній діяльності ЗУНУ. Олена Стефанишин та Володимир Мазур виступили із доповіддю «Основи емоційного інтелекту та нейролінгвістична психологія як інструмент».

У четвер, 25 травня, відбулася V Східноєвропейська конференція з управління та економіки (EECME 2023), яка проходила у змішаному режимі у Любляні, Словенія. EECME 2023 — це рецензований міжнародний науковий захід, присвячений дослідницьким досягненням і застосуванням у майбутніх викликів менеджменту. Зокрема, в аудиторному режимі доповідали професори України, Румунії, Албанії, Чорногорії, Словенії. Завідувачка кафедри міжнародної економіки д.е.н., професорка Ірина Зварич представила доповідь «Глобальні тенденції сучасної інклюзивної економіки».

Також відбулося вручення сертифікатів про участь у програмі Erasmus+ та International Staff Week.

Бажаємо ученим ЗУНУ наснаги та невичерпних творчих сил у подальшій науковій діяльності!