» » Підтримаймо петицію про присвоєння звання Героя України (посмертно) нашому випускнику Валерію Дорохову!

Підтримаймо петицію про присвоєння звання Героя України (посмертно) нашому випускнику Валерію Дорохову!

Дата: 5-07-2023, 09:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

  Викладачі, студенти та працівники Західноукраїнського національного університету, тернополяни й усі небайдужі!  Звертаємося до вас із проханням підписати петицію про присвоєння звання Героя України (посмертно) нашому випускнику – Валерію Дорохову.

Військовослужбовець, лейтенант 68-Ї окремої єгерської бригади Збройних сил України Валерій Дорохов народився 21 червня 1991 року в м.Тернопіль, у 2008 році вступив до юридичного факультету класичного університету Тернополя, був старостою, очолював молодіжний правовий гурток, брав активну участь у громадському та волонтерському житті факультету та університету.

З початком повномаштабного російського вторгнення, Валерій, залишивши роботу, маму, друзів та кохану, мобілізувався та обійняв посаду командира взводу роти охорони Тернопільського міського ТЦК та СП. Згодом був переведений у бойову бригаду командиром взводу.

Побратими Валерія зазначали, що він був справжнім прикладом офіцера та надзвичайно світлою людиною, щирий, добрий, люблячий син, справжній друг, справедливий та відданий патріот своєї країни.

Вірний військовій присязі, проявивши стійкість та мужність, Валерій загинув 17 квітня 2023 року під час штурму позицій ворога у с. Павлівка Донецької області.

Валерій віддав своє життя заради перемоги у боротьбі за нашу свободу! У своїх останніх роздумах він зазначав: «Я йду шляхом правильних моральних цінностей, усвідомлюючи, що ціна шляху інколи занадто велика, ніж очевидно простого вибору».

Посилання на петицію: https://petition.president.gov.ua/petition/193882

Вам необхідно зайти за вказаним посиланням, авторизуватися і, слідуючи інструкціям сайту, підписатися.