» » ІІ етап Кубку України з легкоатлетичних метань

ІІ етап Кубку України з легкоатлетичних метань

Дата: 24-04-2023, 09:53 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно у м. Кам'янець-Подільський відбувся ІІ етап Кубку України з легкоатлетичних метань. Всеукраїнські змагання з метань на честь Олімпійських чемпіонів Ф.Мельник та А.Бондарчука.

У змаганнях взяли участь 158 спортсменів з 18 областей України.

Успішно виступили на Кубку студенти Західноукраїнського національного університету, які представляли збірну команду Тернопільської області.

Наші спортсмени вибороли 6 медалей.

Остап Кур’євич (студент 1 курсу ВСП «ФКЕПІТ») посів 2 місце в метанні молота серед юнаків;

Олександр Сеньків (студент 1 курсу ФКІТ) – 3 місце в метанні молота серед юніорів;

Денис Тужеляк (студент 1 курсу ФКІТ) – 2 місце в штовханні ядра та 3 місце в метанні диску серед молоді;

Анастасія Мазурок (студентка 1 курсу СГФ) – 3 місце в штовханні ядра та 3 місце в метанні диску серед юніорок;

Андрій Кравець (студент 1 курсу СГФ) – 6 місце в метанні диску серед юніорів.

Тренер - старший викладач кафедри фізичної реабілітації і спорту ЗУНУ Василь Яковів.

Бажаємо молоді подальших успіхів та нових перемог!

Пишаємося вами!