» » Результати конкурсного відбору на семестрове навчання в Університеті прикладних наук Інхолланд за програмою Erasmus+

Дата: 20-04-2023, 15:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вітаємо студентів, які пройшли конкурсний відбір на семестрове навчання в Університеті прикладних наук Інхолланд (Королівство Нідерланди) за програмою Erasmus+.

Студенти Катерина Адаліна, Назарій Бас, Вікторія Вівчар, Юлія-Марія  Горбаль, Дмитро Грицюк, Софія Дудчак, Карина Звєрєва, Єлизавета Кульбікова, Вікторія Мамчур, Тереза Румак навчатимуться у  Нідерладах у 1 семестрі 2023-2024 навчального року.

Бажаємо молоді наполегливо вчитися, знайомитися із цікавими людьми та переймати досвід у  висококваліфікованих фахівців!