Програма Erasmus+ КА2 в дії!

Дата: 13-04-2023, 11:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відбулася робоча зустріч проректорки з науково-педагогічної роботи Оксани Десятнюк з професором Анатолієм Саченком та професором Володимиром Кочаном щодо реалізації програми Erasmus+ КА2 «WORK4CE: Cross-domain competences for healthy and safe work in 21st century» (Міждоменні компетенції для забезпечення здорової та безпечної роботи у  XXI  столітті).

Під час спілкування було обговорено подальші кроки у проєкті, технічне оснащення нової аудиторії мультибордом, планшетами та персональними комп’ютерами, окулярами доповненої реальності.

професор Анатолій Саченко, координатор проєкту від ЗУНУ, повідомив про те, що Європейська комісія продовжила проєкт до кінця 2024, а також розповів деталі нещодавнього візиту делегації ЗУНУ до  Католицького університету Льовена, (Бельгія), де відбулися робочі зустрічі усіх команд консорціуму.

Консорціум також об’єднав представників Запорізької політехніки, Київського національного університету будівництва та архітектури, Університету прикладних наук та мистецтв Дортмунда (Німеччина), Університету басків ( Іспанія), Академії державного податкового комітету Азербайджану, Азербайджанського державного університету нафти та промисловості та Азербайджанського університету архітектури та будівництва.