» » Міжнародний тематичний тиждень

Міжнародний тематичний тиждень

Дата: 5-04-2023, 11:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах програми Еразмус+ фахівці відділу міжнародних зв’язків Західноукраїнського національного університету взяли участь у роботі Міжнародного тематичного тижня, організатором якого є Університет прикладних наук ім. Яноша Кодолані (м. Будапешт, Угорщина).

Серед учасників заходу були представники з України, Португалії, Албанії, Японії, Мексики Грузії та Нідерландів.

Усі присутні мали змогу обговорити подальшу співпрацю між університетами, поділилися досвідом та вдалими прикладами інтернаціоналізації вищої освіти, поспілкуватися з іноземними партнерами і студентами, долучитися до воркшопів, лекцій та культурних заходів, а також ознайомити колег із класичним університетом Тернополя на освітній виставці у рамках програми Еразмус+.

Співробітництво Західноукраїнського національного університету та Університету прикладних наук ім. Яноша Кодолані  триває не один рік, і сьогодні одна із кращих студенток ЗУНУ Анастасія Дмитрів (група ІПЗ-32) проходить там семестрове навчання.

Міжнародний тематичний тиждень був дуже насиченим!