» » Змагання з дзюдо за програмою XVIII літньої універсіади України 2023

Змагання з дзюдо за програмою XVIII літньої універсіади України 2023

Дата: 5-04-2023, 10:06 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

4 квітня у м.Луцьк розпочалися змагання з дзюдо за програмою XVIII літньої універсіади України 2023.

163 учасники із 33 закладів вищої освіти України упродовж двох днів боротимуться за перемогу у турнірі.

Студенти Західноукраїнського національного університету вибороли 5 медалей, а саме: Анастасія Сикіш - бронзу у ваговій категорії до 52 кг, Ольга Дріг та Галина Ковальська - срібні нагороди.

Переможцями першого дня змагань стали Сніжана Пліш у вазі до 57 кг та Михайло Свідрак у вазі до 81 кг.

За підсумками першого дня змагань класичний університет Тернополя посів 4 загальнокомандне місце серед 33-х вишів України.

Участь у турнірі також взяли Андрій Зубко, Анна Пушкар, Валерія Демчук (ВСП «ФКЕПІТ»),  Андрій Ковальчук, Василь Яремчук, Марія Куневич (СГФ), Денис Фік (ФЕУ), Богдан Пушенко (ННІІПІ).