» » Мирослава Гурик взяла участь у міжнародному стажуванні в University of Applied Sciences in Tarnow

Дата: 4-04-2023, 10:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Доцент кафедри політології та філософії Мирослава Гурик взяла участь у міжнародному стажуванні за програмою мобільності Erasmus+ в University of Applied Sciences in Tarnow (Польща).

Програма стажування передбачала проведення лекцій для студентів факультету адміністрування (Faculty of Administration) на теми, які стосувалися актуальних проблем походження та ознак гібридної війни (Hybrid warfare), інформаційної війни, як її складової, ІПСО, ідеології рашизму та її становлення (russism), ідейно-політичного супротиву українського народу імперській ідеології рашистів. Під час проведення занять обмінялися думками із польськими студентами стосовно засобів і методів гібридної війни, донесли думку про необхідність підтримки України, яка сьогодні стоїть в обороні вільного світу з його демократичними цінностями та висловити щиру вдячність полякам за їх допомогу Україні та українцям під час повномасштабної агресії росії.

Niech żyye wolna Polska!

Niech żyye wolna Ukraina!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!