Вічна пам’ять Герою України!

Дата: 27-03-2023, 11:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Безжальна та жорстока війна забирає життя найкращих синів української землі. Під час виконання бойового завдання під Бахмутом загинув випускник 2019 року факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету Валерій Гинда.

Валерій народився 9 листопада 1997 року. У 2017 році вступив до Збройних Сил України та служив у 72-му батальйоні механізованої піхоти. Учасник АТО, згодом – учасник операції Об’єднаних сил. Україна втратила відданого сина своєї Батьківщини, який завжди стояв на захисті її незалежності та територіальної цілісності. Ціною власного життя він виборював право нашої держави бути вільною.

Спільнота класичного університету Тернополя співчуває рідним та близьким. Нехай добрий та світлий спомин про захисника України стане сильнішим за смерть!

Вічна пам’ять і шана полеглому Герою!