» » Профорієнтаційна робота із учнями шкіл Тернопільщини

Профорієнтаційна робота із учнями шкіл Тернопільщини

Дата: 21-03-2023, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно керівник центру працевлаштування та зв’язків з випускниками Західноукраїнського національного університету Ярослав Карпик та представники ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ» відвідали школи Тернопільської області: спеціалізовану загальноосвітню школу I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов с.м.т. Залізці Залозецької селищної ради Тернопільського району, загальноосвітню школу І-ІІ ступенів с.Серетця Зборівського району, комунальний заклад «Мшанецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Білецької сільської ради Тернопільського району та загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів с.Мильного Тернопільського району .

Під час зустрічі учні дізналися про класичний університет Тернополя й отримали вичерпні відповіді на всі свої запитання щодо вступу до фахових коледжів.