» » Практикоспрямоване заняття для студентів ЮФ

Практикоспрямоване заняття для студентів ЮФ

Дата: 20-03-2023, 12:36 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На базі юридичного факультету Західноукраїнського національного університету, у межах вивчення дисципліни «Кримінологія», відбулося відкрите практикоспрямоване заняття, у якому взяли участь поліціянти патрульної поліції Тернопільської області: старший інспектор та інспектор відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Тернопільській області, старший лейтенант поліції Ігор Ракочий та старший лейтенант поліції Ірина Мельничук.

Під час заняття студенти обговорювали основні напрями попередження кримінальних та адміністративних правопорушень, а також заходи, які вживаються з цією метою.

Також інспектори розповіли про небезпеку субкультури «Редан», наголосили на протидії групам.