» » До уваги вчителів та директорів шкіл!

До уваги вчителів та директорів шкіл!

Дата: 17-03-2023, 17:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах співпраці Західноукраїнського національного університету з Департаментом освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації  та Асоціацією українських германістів запрошуємо директорів шкіл та вчителів іноземної мови  взяти участь у круглому столі «Економічна освіта та іноземна мова як запорука професійного успіху».

Організатори – кафедра міжнародної економіки навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина та навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов класичного університету Тернополя.

Захід відбудеться 21 березня 2023 року о 15.00 год. за адресою: вул. Львівська, 11, центральний корпус ЗУНУ, зал засідань ректорату (ауд. 1303)

Або долучайтеся до заходу онлайн (ID: 409 800 8072, код доступу: 2023).

Учасники заходу матимуть можливість:

безкоштовно взяти участь в онлайн-курсах із вивчення німецької мови з викладачами Дрезденського технічного університету;

налагодити співпрацю із навчально-науковим інститутом міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина;

отримати сертифікати.

Координатор – Віталіна Куриляк 067-675-25-93.