» » Турнір з настільного тенісу між студентами-мешканцями студмістечка ЗУНУ

Турнір з настільного тенісу між студентами-мешканцями студмістечка ЗУНУ

Дата: 16-03-2023, 13:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

14-15 березня у студмістечку Західноукраїнського національного університету тривав турнір з настільного тенісу між студентами-мешканцями гуртожитків.
Учасники енергійно змагалися, проявляли свої навички та демонстрували стиль гри. Юнаки та дівчата зазначили, що спорт є важливою складовою здоров'я, і саме настільний теніс - чудовий спосіб не тільки підтримувати фізичну форму, а й отримати море позитивних емоцій від гри.
За результатами змагань 1 місце посів Богдан Будник, 2 – Андрій Галюлько, а 3 – Віталій Мелень.
Переможці здобули нагороди й звертаючись до усіх присутніх промовили, що турнір запам'ятався яскравими емоціями та дружніми змаганнями.
Організатори заходу відзначили, що це був крутий турнір із високим рівнем конкуренції.
Вітаємо переможців та всіх учасників. Бажаємо вам подальших спортивних перемог!