» » Презентація книги «Боги та Богині у кожному з нас»

Презентація книги «Боги та Богині у кожному з нас»

Дата: 16-03-2023, 11:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

15 березня відбулася презентація книги «Боги та Богині у кожному з нас» Дмитра Штокалюка.  У заході взяли участь практичний психолог ВСП «ФКЕПІТ» Галина Шаршонь разом зі студентами першого курсу спеціальностей «Психологія» та «Транспортні технології» й викладач української мови, літератури та зарубіжної л-ри ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ» Юрій Дзюла.

Пан Дмитро провів визначення провідних архетипів особистості у підсвідомості, які показують основне призначення людини у житті, розповів, що у психології виділяють низку типів індивіда. Серед них слід виокремити типологію швейцарського психоаналітика Карла Густава Юнга, яка базується на дослідженні моделей поведінки грецьких богів: чоловічих та жіночих архетипів.

У книзі «Боги та Богині у кожному з нас» розкрито та подано психологічний опис цих архетипів та їх особливостей.

Презентована книга буде корисною і цікавою для всіх, хто прагне пізнавати себе та людей, які поряд.