Вічна пам’ять герою!

Дата: 13-03-2023, 16:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Повномасштабна війна росії проти України щодня забирає життя наших захисників, які виборюють право жити у вільній, незалежній державі.

До колективу класичного університету Тернополя надійшла сумна звістка – 11 березня 2023 року, у результаті важкої хвороби в лікарні м.Івано-Франківськ, помер учасник бойових дій, студент групи ФБС-21 факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету Василь Яцик.

Василь Степанович народився 10 лютого 1986 р., був призваний до лав ЗСУ та брав активну участь у боях, де отримав тяжке поранення.

У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу з близькими й рідними. Вічна пам’ять і слава українському герою-воїну, який захищав Батьківщину!