» » Творчий кластер «Музика, яка має значення»

Творчий кластер «Музика, яка має значення»

Дата: 13-03-2023, 11:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Західноукраїнському національному університеті відбувся творчий кластер «Музика, яка має значення», організований працівниками відділу творчої самореалізації та виховання, за участю музиканта, композитора, фронтмена гурту "MAZEPA BAND" Андрія Мазепи.

Молодь університету мала можливість почути сучасну українську музику, подискутувати, поспівати разом із виконавцем.

Розмовляли про те, чому російська музична продукція змогла масово заполонити музичний простір нашої країни, витісняючи українську музику, активно обговорювали мотивацію підтримувати україномовний контент.

Під час зустрічі студент класичного університету Тернополя, блогер - Максим Гураль розповів про своє дослідження щодо музичних смаків тернополян, поділився висновками, що необхідно для популяризації українського музичного продукту.

Модерувала захід Ксеня Кічак.

Переконані, що українська музика може бути якісною, змістовною, трендовою та впевнено конкурувати у світових рейтингах.