» » Ректор ЗУНУ Андрій Крисоватий зустрівся з директором мовної школи StartDeutsch Schule Маркусом Пойзером

Дата: 10-03-2023, 15:46 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні відбулася робоча зустріч ректора Західноукраїнського національного університету Андрія Крисоватого  з директором мовної школи StartDeutsch Schule Маркусом Пойзером (Markus Peuser, Lübeck, Deutschland).

Під час спілкування обговорили напрями співпраці між закладом вищої освіти та мовною школою StartDeutsch Schule, зокрема: популяризацію німецької мови серед молоді, організацію воркшопів для вчителів німецької мови шкіл України на базі класичного університету Тернополя.

Гість поділився враженнями від спілкування зі студентами та викладачами ЗУНУ й окреслив свої плани щодо розвитку мовної школи у регіоні.