Курс «Мій стартап»

Дата: 10-03-2023, 15:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Команди студентів різних спеціальностей та курсів працюють у Західноукраїнському національному університеті над розробкою своїх бізнес-ідей та реалізацією стартапів.

Тернопільська бізнес-школа класичного університету Тернополя розпочала навчання за курсом «Мій стартап», який спрямований на отримання практичних навичок з підприємнцтва та запуску стартапів. Перевагою курсу є поєднання молодих, креативних та цілеспрямованих людей з різним досвідом та знаннями.

Учасники самостійно формують команди, розробляють та реалізовують свої бізнес-ідей. Усі вони об'єднані бажанням створити життєздатний бізнес на основі розробки актуальної ціннісної пропозиції для споживачів. Студенти отримують можливість використати свої знання та навички на практиці задля свого майбутнього!

Якщо ви бажаєте приєднатися до курсу «Мій стартап», то запрошуємо на презентацію та пробне заняття, яке відбудеться 14 березня о 16:00 год в аудиторії 1407.

Долучайся до ініціативи разом із друзями!

Обмежень за віком та спеціальностями немає.