» » Ігри розуму, присвячені 209 річниці від Дня народження Тараса Шевченка

Ігри розуму, присвячені 209 річниці від Дня народження Тараса Шевченка

Дата: 9-03-2023, 11:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Споконвіку щедрою і благословенною була українська земля, бо на ній народжувалися люди, перед геніями яких схиляється світ. І найперший серед них - Тарас Шевченко, велетень духу і співець народної свободи.

Цього року Україна відзначає 209-ту річницю від Дня народження великого українського поета.

У Західноукраїнському національному університеті відбулися ігри розуму, присвячені Тарасу Шевченку.  Організатори – колектив відділу творчої самореалізації та виховання ЗУНУ.

Вісім команд студентів із факультетів, інститутів, коледжу активно змагалися, відповідаючи на запитання про Великого Тараса.

Впродовж ігор звучали вірші, пісні Кобзаря та поезія про величного поета.

Переможцями стали:

І місце - ВСП «ФКЕПІТ»;

ІІ місце - ФФО;

ІІІ місце - ФКІТ.

Завзяті, життєрадісні, повні енергії і позитивних емоцій юнаки та дівчата ще раз довели, що українська молодь знає та шанує історію й культуру рідного народу. А Шевченко - це той, хто живе у кожному з нас, адже він душа нашого народу!

Переможці та учасники ігор розуму були нагороджені дипломами та грамотами від ректора класичного університету Тернополя Андрія Крисоватого та подарунками від первинної профспілкової організації студентів ЗУНУ.