» » Міжконтинентальний радіо-фестиваль української пісні у США «Співай рідною»

Міжконтинентальний радіо-фестиваль української пісні у США «Співай рідною»

Дата: 6-03-2023, 16:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Багата піснями українська земля, адже над роздолами садів й озер звучить наша рідна пісня. Вона то радісна, то сумна, то лірична, то весела, але вже стала невід'ємною частиною духовної культури нашої нації, у яких знайшли своє втілення краса і сила народного духу.

Учасники творчих колективів відділу творчої самореалізації та виховання Західноукраїнського національного університету, активно пропагуючи пісні рідною мовою, взяли участь у Міжконтинентальному радіо-фестивалі української пісні у США "Співай рідною" на Ethno Fm Radio-USA-California-Sacramento-2023

Десятки тисяч переглядів отримали пісні та виконавці. Це гурти та солісти народного театру пісні "Для тебе" класичного університету Тернополя, а саме: "Cry not", "Краплинки", "Інтонація", "Струни серця", "Кралечки".

Отож, голосуй за наших!

Нехай у всьому світі звучить українська пісня!

Посилання: https://www.facebook.com/ethnofm/videos