» » Дискусія «Рік після повномасштабного російського вторгнення» з віцепрезиденткою Європейського парламенту Катаріною Барлі

Дата: 3-03-2023, 14:56 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Викладачі та студенти кафедри міжнародних відносин навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина  Західноукраїнського національного університету  взяли участь в онлайн-дискусії «Рік після повномасштабного російського вторгнення» з віцепрезиденткою Європейського парламенту Катаріною Барлі.

Організатор - СД Платформа у співпраці з Vivien Costanzo та Christine Jung, SPD Bundesnetzwerk Europa.

Під час зустрічі було обговорено важливі питання:

- справедлива відбудова для України;

- залучення іноземних партнерів;

- підтримка Європейського Парламенту;

- трибунал для росії.

Відрадно, що наші студенти, які навчаються за спеціальністю «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» мали можливість поспілкуватися із Катаріною Барлі та отримати вичерпні відповіді на свої запитання!