Вічна пам'ять!

Дата: 21-02-2023, 14:48 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Професорсько-викладацький колектив та студенство класичного університету Тернополя глибоко сумують з приводу трагедії – загибелі 23-річного Олега Максиміва, студента групи ІПЗ-41, спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» факультету комп’ютерних інформаційних технологій.

Олег народився 17 вересня 1999 року у смт. Підволочиськ. У 2019 році вступив до Західноукраїнського національного університету й паралельно працював в ІТ-компанії.

Він був харизматичним та товариським, працелюбним й наполегливим юнаком з хорошим почуттям гумору, завжди допомагав друзям й близьким, добре вчився й активно брав участь у діяльності закладу вищої освіти.

Одногрупники згадують його як дружелюбного й дуже щедрого хлопця, який не шкодував нічого для друзів. Олег був різносторонньою особистістю, без перебільшення  йому все вдавалося одразу добре. Полюбляв займатися настільним тенісом,  грав у шахи, захоплювався катанням на сноубордах, подорожував світом й побував у багатьох країнах.

Схиляємо голови у скорботі й співчуваємо рідним, близьким. Вічна йому пам'ять!